UP

Консультаційна група провела інформування двох переміщених роботодавців

Консультаційна група провела  інформування двох переміщених роботодавців   

Консультаційні візити здійснено до субєктів  господарювання, які переїхали на Буковину  з Києва та Миколаєва.

Один із них є ІТ- компанією, яка створює інформаційні системи для медичної галузі, інший- фізична особа - підприємець, котрий виробляє продукти харчування.  

Суб’єктів господарювання  поінформовано про можливість отримання інформаційних послуг та консультаційного супроводу  інспекторами Держпраці.

Спілкуючись  з представниками релокованого бізнесу, фахівці Управління роз’яснили норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Детально також акцентували на нормах  чинного законодавства щодо отримання роботодавцями компенсації за  працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб та сам порядок отримання таких виплат.

Представники Держпраці відповіли на запитання  субєктів  господарювання.

Нагадаємо, фахівці Управління надають представникам релокованого бізнесу весь спектр інформаційно-консультативної допомоги, зокрема, щодо забезпечення питань трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг і таке інше.

Роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Чернівецькій області  безпосередньо, скориставшись зручними для них засобами комунікації.

Телефон гарячої лінії Управління Держпраці у Чернівецькій області – (0372) 55 37 24.


Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку