UP

На компенсації роботодавцям за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб спрямовано 200 мільйонів гривень

На компенсації роботодавцям за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб спрямовано 200 мільйонів гривень  

Кабінет Міністрів України підтримав розпорядження щодо виділення з резервного фонду держбюджету 200 млн грн на виплату роботодавцям компенсації за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. 

Програма передбачає щомісячну компенсацію витрат на зарплату в розмірі 6,5 тис грн за кожного працівника впродовж 2 місяців. Така державна підтримка спрямована на зменшення безробіття та підвищення економічної активності українського бізнесу. 

“Зараз наше завдання – стимулювати бізнес брати на роботу переселенців. З одного боку, це дозволить відновити роботу підприємств, з іншого – допоможе людям заробляти та годувати свої родини. Максимально можлива зайнятість населення під час війни та в період післявоєнної відбудови – пріоритетна ціль Уряду та Міністерства економіки”, - заявила Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Для того, аби взяти участь у програмі та отримати компенсацію, підприємству необхідно укласти трудовий контракт з громадянином, який є внутрішньо переміщеною особою. Дані про працевлаштовану особу можна подати через портал Дія,  або ж надавши заяву до Державної служби зайнятості.

Джерело: сайт Мінекономіки України


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку