UP

Очільники Держпраці та ДПС обговорили механізми взаємодії щодо підтримки релокованих підприємств

Очільники Держпраці та ДПС обговорили механізми взаємодії щодо підтримки релокованих підприємств

Відбулася робоча зустріч в.о. Голови Держпраці України Ігоря Дегнери та в.о. Голови Державної податкової служби України Тетяни Кірієнко щодо співпраці та налагодження взаємодії обох відомств з питань релокації та супроводу суб’єктів господарювання, які переміщують виробничі потужності з територій бойових дій.

Держпраці розпочала  та успішно реалізовує  у 7 областях країни  проєкти з надання консультаційної підтримки підприємствам, що у зв’язку з складною безпековою ситуацією переміщують свій бізнес до інших регіонів країни.

У рамках проєкту усім підприємствам, що мають потребу та виявили бажання, інспектори праці надають необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань, зокрема з питань оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою працівникам, обліку робочого часу, організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Реалізація проєктів є надзвичайно корисною з огляду на зміни, які вносяться до законодавства для його адаптації до умов воєнного стану.

У ході зустрічі Ігор Дегнера відзначив, що для успішної реалізації «проєктів релокації» надзвичайно важливою є консолідація взаємодії органів виконавчої влади, проведення спільних консультаційних та інших заходів, направлених на допомогу переміщеним підприємствам та економіці країни в цілому, повідомляє сайт Держпраці України.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку