UP

Консультаційна допомога бізнесу надається у зручному для підприємців комунікаційному форматі

Консультаційна допомога бізнесу надається у зручному для підприємців комунікаційному форматі 

Підприємство, що здійснює продаж сільськогосподарської, будівельної і землерийної техніки та ще одного виробника і реалізатора стаціонарних  компресорів і повітродувок, пересувних компресорів, промислових систем пиловидалення і фільтрації, промислових систем охолодження, вакуумних насосів, дизель-електростанцій гідравличного обладнання відвідали з інформаційним візитом інспектори Управління Держпраці у рамках проекту консультаційної підтримки релокованого бізнесу.

Роботодавцям повідомлено про можливість консультаційного супроводу фахівцями Держпраці релокованих підприємств. Водночас детально повідомлено про новації у трудовому законодавстві у зв’язку із ухваленим нещодавно Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Для керівників підготовлено копії Закону та актуальні роз’яснення Міністерства економіки України та Держпраці. Їм також вручено інформаційні листівки з контактами профільних відділів Управління та інформаційних ресурсів територіального органу Держпраці.

Субєктам господарювання наголошено на тому, що необхідну інформаційну допомогу вони можуть отримати у будь якому зручному для них форматі комунікації.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку