UP

У рамках проєкту консультаційної підтримки запрацюють мобільні групи

У рамках проєкту консультаційної підтримки запрацюють мобільні групи  

Посадовці Управління  провели робочу зустріч з колегами з Чернівецького обласного центру зайнятості, на якій обговорили спільні заходи, започатковані у рамках проєкту Держпраці з надання   консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з російським вторгненням змушені переміщувати виробництва та бізнеси до  відносно безпечних українських областей.

Обговорено, як саме у взаємодії фахівців обох відомств відбуватиметься надання консультаційної допомоги роботодавцям.  

Вирішено, що для окремих відвідувань релокованих підприємств  фахівці Держпраці та Чернівецького обласного центру зайнятості скооперують зусилля.

Але згоду на такі спільні візити мають  надавати винятково самі  роботодавці .  Адже йдеться про те, що надання консультаційних та інформаційних послуг для таких суб’єктів господарювання  має відбуватися у максимально комфортних умовах для них.

Практика надання консультаційної допомоги засвідчила, що у спілкуванні з фахівцями Управління керівники релокованих підприємств та власники бізнесу цікавляться, зокрема, питаннями укладання трудових взаємовідносин з урахуванням  норм нещодавно ухваленого Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Водночас виникає необхідність  підбору кваліфікованого персоналу. Це й зумовлює доцільність залучення до роботи таких мобільних груп фахівців Державної служби зайнятості.

Довідково: фахівці Управління продовжують  реалізацію проєкту Держпраці з надання консультаційної підтримки підприємствам, які змушені переміститися з областей, де триває війна та  налагоджують на Буковині  свою виробничу діяльність.

У рамках втілення проєкту  представникам релокованого бізнесу надається  весь спектр інформаційно-консультативної допомоги, зокрема, щодо забезпечення питань трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг, тощо.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку