UP

Обговорено актуальні напрями співпраці між Управлінням та ДПС щодо консультаційної підтримки релокованих підприємств

Обговорено  актуальні напрями співпраці між Управлінням та ДПС щодо консультаційної підтримки релокованих підприємств

Про створення  максимально сприятливого консультаційного супроводу релокованих підприємств, які розпочали на Буковині  свою виробничу діяльність та надання їм необхідної  інформаційно-роз’яснювальної  допомоги обговорили сьогодні під час робочої зустрічі  перший заступник начальника   Управління Держпраці  Іван Гордей та заступниця Галина Кушнір з керівниками Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області - заступницями Наталією Чернівчан та Тетяною Булавкою.

Зустріч з податківцями відбулася за ініціативи територіального органу  Держпраці.

Фахівці Управління, зокрема, повідомили про перші результати інформаційно-роз’яснювальної роботи з представниками виробництв, які змушені налагоджувати свій бізнес на Буковині через складну безпекову ситуацію у своїх регіонах.

А також про той спектр консультативної допомоги  щодо забезпечення питань трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, який Держпраці надає релокованим суб’єктам господарювання.

У свою чергу, податківці висловили готовність у разі потреби оперативно долучитися до роботи мобільних груп фахівців Управління,які здійснюватимуть консультаційний супровід роботодавців, якщо виникне така необхідність.

До слова,  станом на сьогодні  майже 20 субєктів господарювання, котрі виявили бажання перемістити свій бізнес на територію Чернівецької області, вже  розпочали виробничу діяльність.

Нагадуємо: роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Чернівецькій області  за консультаційною допомогою безпосередньо, скориставшись зручними для них засобами комунікації.

Телефон гарячої лінії Управління Держпраці у Чернівецькій області –(0372) 55 37 24.

Телефон гарячої лінії Чернівецької ОВА – (0372) 55 15 89.

Телефон гарячої лінії Центру підтримки підприємництва Чернівецької міської ради –

066 049 99 85.


 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку