UP

Управління Держпраці у Чернівецькій області продовжує надавати консультації у воєнний час

Управління Держпраці у Чернівецькій області продовжує надавати консультації у воєнний час

Після початку військової агресії російської федерації Держпраці зупинила проведення інспектувань та зосередилася на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами.

Війна впливає на всі сфери суспільства і на трудові відносини в тому числі. Цілі підприємства змінюють своє місце знаходження, багато людей залишають свої домівки і робочі місця, переїжджають в інші населені пункти, в інші регіони і за кордон. 

У таких умовах Управління Держпраці у Чернівецькій області використовує всі можливі засоби для поширення інформації з питань праці.

Відповіді на найбільш запитувані питання розміщуються на офіційному веб-сайті відомства та на сторінках у соціальних мережах, перезавантажено сервіс «інтерактивний інспектор», регулярно розміщуються інформаційні повідомлення у засобах масової інформації, інспектори праці відвідують роботодавців та безпосередньо спілкуються з людьми тощо.

Загалом проведено 437 інформаційних заходів.

Із них у засобах масової інформації розміщено 204 інформаційні  повідомлення  з питань, що належать до повноважень Управління Держпраці у Чернівецькій області, в тому числі у друкованих ЗМІ - 2, на радіо – 1, на телебаченні - 1, на офіційних сайтах і у соціальних мережах – 199, функціонує  телеграмканал    https://t.me/cv_dsp,  20 роботодавців проінформовано за допомогою електронних листів.

З початком бойових дій оптимізована робота сервісу «інтерактивний інспектор», який дає можливість всім бажаючим у найкоротші терміни отримати актуальну інформацію щодо застосування законодавства у конкретній ситуації через засоби електронного зв’язку або телефоном - http://cv.dsp.gov.ua/ .

Через сервіс «інтерактивний інспектор» з початку війни надано більше 30 тисяч консультацій, в тому числі безпосередньо Управлінням Держпраці у Чернівецькій області надано  1 072 консультації, у тому числі  з питань праці - 680,  з питань охорони праці - 335, щодо  надання адміністративних послуг – 57.

Особливе місце в роботі інспекторів праці займає інформування тимчасово переміщених осіб про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та дії, що сприятимуть зниженню ризиків. Такими заходами наразі охоплено 497  тимчасово переміщених осіб в регіоні.

Більше інформації за посиланнями:

сайт Управління -  http://cv.dsp.gov.ua/

офіційна сторінка у ФБ - https://www.facebook.com/cv.dsp.gov.ua

телеграм – канал Управління  https://t.me/cv_dsp

Сервіс «інтерактивний інспектор» -    https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7  

електронна пошта для звернень:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

месенджери:  Viber: +380953600215, Telegram: +380953600215 або Whatsapp: +380953600215.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку