UP

Держпраці продовжує втілювати проект з надання консультаційної допомоги релокованим підприємствам

Держпраці продовжує втілювати проект з надання консультаційної допомоги релокованим підприємствам

Державна служба України з питань праці, за підтримки Міністерства економіки України, розпочала проєкт з надання консультаційної підтримки підприємствам, які переміщують свої виробничі потужності із регіонів, де ведуться активні бойові дії. Відтепер до проєкту долучилась Вінниччина.

Так, в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча зустріч з представником одного із релокованих із Миколаївщини підприємств, що здійснює господарську діяльність у сфері виробництва та монтажу систем очищення води. Суб’єкт господарювання звернувся до Управління Держпраці з питанням щодо створення виробничого процесу та реалізації на території Вінницької області.

Під час розмови підприємця було поінформовано, що фахівці Управління Держпраці в межах компетенції надаватимуть необхідний консультаційний супровід представникам релокованих підприємств з широкого спектра питань: від оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Деталі щодо проєкту релокації на Вінниччині доступні за контактами:

Управління Держпраці у Вінницькій області +38 0432 67 29 80;

сектор звернення громадян та доступу до публічної інформації +38099 439 13 41.


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку