UP

До уваги засобів масової інформації Чернівецької області!

До уваги засобів масової інформації Чернівецької області!

Завтра, 31 травня, у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації (м. Чернівці, вул. Грушевського 2, каб. 301) відбудеться підсумкова прес-конференція  на тему: «Задекларована зайнятість - соціальна відповідальність роботодавців і працівників».

Учасники прес-конференції: начальник Управління Держпраці у  Чернівецькій області Луцак Іван Григорович та заступник начальника Кушнір Галина Миколаївна.

У ході спілкування з провідними ЗМІ посадові особи Держпраці поінформують про результати інформаційно-роз’яснювальної кампанії, проведеної територіальним органом  державного відомства -  Управлінням Держпраці  у Чернівецькій області - й направленої на подолання не задекларованої зайнятості у регіоні.

Громаду краю також буде поінформовано про результати роботи, зокрема, відділу з питань додержання законодавства  про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів щодо накладення штрафних санкцій на роботодавців  за порушення трудового законодавства, у тому числі, й через використання ними не задекларованої праці.

Під  час прес-конференції посадовці Держпраці в черговий раз мають на меті наголосити: « …Будь-який спосіб неофіційного  працевлаштування має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців. Працівники втрачають соціальні гарантії і пільги, роботодавці наражають себе на достатньо вагомі штрафні санкції».

Початок прес-конференції об 11.00.


Ми на YouTube

Важливо