UP

Умови перебування у закладах оздоровлення й відпочинку мають забезпечуватися відповідно до вимог чинного законодавства з охорони праці

Умови перебування у закладах оздоровлення й відпочинку мають забезпечуватися відповідно до вимог чинного законодавства з охорони праці

На цьому під час проведення Обласної координаційної ради  з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, що відбулася учора у Чернівецькій обласній державній адміністрації,  наголосив начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак: «Звертаюся до керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і ще раз наголошую на неухильному дотриманні Закону України «Про охорону праці», забезпеченні належних умов праці, безпеки технологічних процесів, стану засобів колективного та індивідуального захисту, а також санітарно-побутових умов відповідно до чинного законодавства з охорони праці».

Керівник Держпраці акцентував на тому, що головним державним інспекторам під час проведення позапланових перевірок дитячих установ доводиться фіксувати певні порушення, зокрема, у частині ведення документації, тому відповідальним особам слід звернути увагу на обов’язкову наявність інструкцій з охорони праці для працівників, належне ведення журналів вступних інструктажів і таке інше.

На особливому  контролі у керівників закладів відпочинку мають перебувати питання експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

«Обладнання вимагає проведення певних регламентних робіт, дотримання технології та призначення відповідальних осіб за його безпечну експлуатацію. Будівлі, споруди, гральні майданчики, їх оснащення і території  мають утримуватися  у технічно справному стані. Це стане запорукою мінімізації випадків виробничого та дитячого травматизму», - підкреслив Іван Луцак.     

Рішенням  Обласної координаційної ради  Управління Держпраці у Чернівецькій області зобов’язано провести позапланові заходи державного нагляду щодо охорони праці у дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку; провести відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу з актуальних питань у сфері охорони праці з метою недопущення виробничого травматизму, а також забезпечення належного рівня безпеки дітей під час їхнього перебування у закладах оздоровлення та відпочинку.    


 

Ми на YouTube

Важливо