UP

Керівники Управління напередодні відзначення Дня охорони праці дали прес-конференцію для провідних місцевих ЗМІ

Керівники Управління напередодні відзначення Дня охорони праці дали прес-конференцію для провідних місцевих ЗМІ

Сьогодні у залі для нарад Чернівецької обласної державної адміністрації відбулася  прес-конференція керівника Управління Держпраці Івана Луцака та заступника начальника відомства Галини Кушнір на тему: «Виробничий травматизм в області та про впровадження  заходів щодо його запобігання».

На початку  спілкування керівники Управління детально  поінформували журналістів про заходи, які  відбудуться в області з нагоди відзначення  Тижня  охорони праці, що розпочнеться  з 24 квітня.

Розпочинаючи прес-конференцію,  Іван Луцак  детально проаналізував стан виробничого травматизму на буковинських підприємствах, акцентувавши на тому, що загалом  у краї у минулому році зафіксовано 35  нещасних випадків, у тому числі сім - зі смертельним наслідком. Він  наголосив на тому, що зростання смертельного травматизму відбулося у будівельній галузі  та житлово-комунальному господарстві краю.

Збільшення загального виробничого травматизму відбулося на підприємствах житлово-комунального господарства, хімічної промисловості, виробництва деревини, у сфері торгівлі.

Натомість зниження загального виробничого травматизму  досягнуто на підприємствах енергетики, лісового господарства, соціально-культурної сфери.

Не зареєстровано нещасних випадків на підприємствах нерудної промисловості, газової промисловості, машинобудування, пошти та зв’язку, сільського та рибного господарства.

«Зниження виробничого травматизму зареєстровано у Вижницькому, Заставнівському, Кіцманському, Путильському, Сокирянському, Хотинському  районах. Однак зросла кількість нещасних випадків у Герцаївському, Кельменецькому ,  Новоселицькому та Сторожинецькому районах. Значний ріст виробничого травматизму зареєстровано на підприємствах Чернівців», - підкреслив керівник Держпраці.   

Ще однією темою розмови  стали  результати роботи відомства у напрямі реалізації державної політики у сфері трудового законодавства  - забезпечення виплати роботодавцями мінімальної заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Буковини, вчасної виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

Про результати роботи керівників структурних підрозділів  та головних державних інспекторів Управління   у цьому напрямі перед журналістами прозвітувала заступник  Галина Кушнір.

Журналісти провідних медіа краю поставили Івану Луцаку та Галині Кушнір під час прес-конференції низку запитань.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку