UP

Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців до участі у Всеукраїнському конкурсі «Краще підприємство з охорони праці»

Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців до участі у Всеукраїнському  конкурсі «Краще підприємство з охорони праці»

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”.

Термін подання документів на участь у конкурсі - 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення про початок конкурсу на офіційному сайті Держпраці. На сайті також розміщено всі необхідні умови щодо участі роботодавців у заході.

Прийом заявок потенційних учасників наразі триває.  

Конкурс проходитиме у три етапи: підготовчий, відбірковий та фінал.

На підготовчому етапі передбачено подачу документів та визначення учасників огляду-конкурсу.

Під час відбіркового етапу передбачено відвідини учасників конкурсу відповідною комісією, здійснення відбіркового анкетування працівників, аналіз інформації щодо здійснення державного нагляду у сфері  охорони праці у суб’єкта господарювання, що претендує на звання «Кращого підприємства з охорони праці» та оприлюднення імен учасників третього, фінального, етапу конкурсу.

У фіналі конкурсу відбудеться підбиття підсумків, визначення конкурсною комісією переможців та їхнє нагородження.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 01601, м. Київ,  вул. Десятинна, 14. 

Телефон для довідок (044) 284 39 07.

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до роботодавців Буковини й закликає їх до участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі «Краще підприємство з охорони праці».

Телефон для довідок: (0372) 55 37 24


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку