UP

На апаратній нараді при голові ОДА відзвітовано про роботу Управління Держпраці, спрямовану на легалізацію зайнятості

На апаратній нараді при голові ОДА відзвітовано про роботу Управління Держпраці, спрямовану на легалізацію зайнятості

Про діяльність керівників структурних підрозділів та головних державних інспекторів  Держпраці щодо дотримання роботодавцями краю чинного законодавства у сфері оформлення трудових відносин  на апаратній нараді при голові Чернівецької державної обласної адміністрації Олександрові Фещукові відзвітував тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Іван Гордей.

Посадовець, зокрема, наголосив на тому факті, що упродовж 2016 року Управлінням Держпраці у Чернівецькій області проведено 452 перевірки з питань дотримання законодавства про працю на 421 суб’єктів господарювання області. У 14 роботодавців встановлено порушення законодавства про працю щодо оформлення трудових відносин.

З початку 2017 року за результатами здійснених 99 перевірок 19 працівників, які працювали на умовах цивільно-правового договору, було переведено на трудові угоди та прийнято на роботу до вказаного керівника підприємства.

Порушення в частині укладення трудових угод з найманими працівниками виявлено в роботодавців, котрі здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування, пасажирських перевезень тощо. За результатами перевірок керівники та підприємці притягнуті до відповідальності, на виконання вимог приписів з 48–ма працівниками укладено трудові договори.

У своєму виступі Іван Гордей зазначив: з метою профілактики порушень  чинного трудового законодавства серед роботодавців області посилено  проводиться відповідна інформаційно-розяснювальна робота. Це відбувається під час планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, прийому громадян, за участі фахівців Управління у засідання комісій та робочих груп.   


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку