UP

Стартувала кампанія декларування -2021

Стартувала кампанія декларування -2021

1 січня 2021 року розпочалася щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, як можливо отримати роз’яснення для заповнення декларації:

Слід звернутися до уповноважених підрозділів/осіб із питань запобігання корупції в установі, де працює декларант за консультацією. Контакти можливо знайти за посиланням на мапі, яку розробили у 2020 році:  https://nazk.gov.ua/uk/katalog-upovnovazhenyh/.

Зателефонувати до  Контакт-центру: +38(044)200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Ознайомитися з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром слід звернутися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнити форму зворотного зв’язку на вебсайті.

У НАЗК зазначають, що через набуття чинності закону, який частково відновлює повноваження НАЗК, декларант  знову може подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в електронному вигляді в Реєстрі декларацій.

За інформацією НАЗК

 


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка