UP

В ефірі «Суспільного - Буковина» - про розслідування випадків захворювань на COVID - 19 медиків та належні їм страхові виплати

В ефірі «Суспільного - Буковина» - про розслідування випадків захворювань на COVID - 19 працівників медичних установ та належні їм страхові виплати

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області  Іван Луцак став гостем програми "Сьогодні. Головне" на телеканалі "Суспільне - Буковина".

Тема телеефіру -  "Розслідування випадків захворювань на COVID - 19 працівників медичних установ та страхові виплати".   

Ще одним учасником програми став виконувач обов’язків начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області Андрій Шевченко.

Вихід в ефір відбувався у вечірньому прайм-таймі.

Ведуча програми "Сьогодні. Головне" Інна Кубай поставила керівнику територіального органу Державної служби України з питань праці низку актуальних запитань, зокрема, щодо алгоритму дій працівників медичних установ, у котрих  діагностовано недугу;   проведення Держпраці розслідувань випадків гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та власне про те, яким чином загалом відбувається встановлення зв’язку захворювання з умовами праці.

«Від якісного результату роботи комісій  розслідувань випадків гострої респіраторної хвороби СOVID-19 залежить відповідний соціальний захист медиків, які сьогодні працюють у дуже і дуже складних умовах, - наголосив в телеефірі Іван Луцак. -  Слід підкреслити, що це спільна робота Управління Держпраці,  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області та  закладів охорони здоров’я, працівники яких захворіли на корона вірусну інфекцію».

Очільник Управління, зокрема, акцентував на тому, що для прийняття комісією виваженого рішення щодо  визнання випадків інфікування СOVID-19 пов’язаними чи не пов’язаними з виконанням професійних обов’язків, фахівцям необхідно підготувати та опрацювати повний пакет документів, доповнений  об’єктивними, достовірними та конкретними висновками епідеміологічного розслідування, консультації лікарів  інфекціоніста та профпатолога.

У програмі "Сьогодні. Головне" Іван Луцак  підсумував також результати роботи комісій  спеціальних розслідувань  Держпраці й повідомив , що з початку пандемії Управління отримало 17 повідомлень про випадки захворювання на коронавірусну інфекцію працівників медичних установ зі смертельними наслідками. 

Наразі завершено роботу 14 комісій розслідувань, визнано такими,що пов’язано з виробництвом 5 випадків. Розслідування  трьох випадків смерті медиків - на стадії завершення.   


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка