UP

Оперативна інформація щодо випадків захворювань СOVID-19 працівників лікувальних установ

Оперативна інформація щодо випадків захворювань СOVID-19 працівників лікувальних установ

Станом на 08.12.2020 року до Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло 637 повідомлень про захворювання медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, 17 із них - зі смертельним наслідком.

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337, триває робота комісій розслідувань.

Роботу 234 комісій вже завершено. Пов’язано з виробництвом  117 випадків захворювань.

Встановлено, що у 117 випадках захворювання не пов’язані з виконанням безпосередніх професійних обов’язків.  

Управлінням Держпраці у Чернівецькій області  відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві утворено комісії та організовано проведення спеціальних розслідувань (зі смертельним наслідком).

Завершено розслідування десяти випадків. Три з них визнано пов’язаними з виконанням професійних обов’язків та складено відповідні акти за формою Н-1/П.

Загалом до територіальних органів Державної служби України з питань праці станом на 08.12.2020 року надійшло 30 530 повідомлень про захворювання працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка