UP

Переваги задекларованої праці для роботодавців та працівників

Про переваги задекларованої праці для роботодавців та працівників

На Буковині з початку 2020 року було 9920 вакансій, на них працевлаштовані 7476 осіб.

21,7% безробітних знайшли роботу в закладах освіти, 21,5% - на підприємствах переробної промисловості, 18,6% - у сільському, лісовому та рибному господарстві, 7,7% - у оптовій та роздрібній торгівлі, повідомляє сайт Чернівецького обласного центру зайнятості.

Територіальний орган Державної служби зайнятості пропонує найбільшу базу вакансій Чернівецької області тут.

Водночас Управління Держпраці у Чернівецькій області нагадує роботодавцям, як правильно оформити працівника.

Порядок оформлення трудових відносин із найманими працівниками однаковий для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:

укладання трудового договору;

оформлення наказу (розпорядження) про прийняття на роботу;

повідомлення про факт працевлаштування до Державної податкової служби.

Укладаючи трудові договори з працівниками, роботодавці отримають наступні переваги: кращу продуктивність праці найманого персоналу, кваліфіковану команду, доступ до інвестицій і нових ринків, імідж соціально відповідального бізнесу, певні фінансові стимули від держави (наприклад, створюючи нове робоче місце, роботодавець може отримати часткову компенсацію ЄСВ, зарплати, вартості навчання працівників), відсутність  штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Переваги для працівників, чия праця є задекларованою:

гідні та безпечні умови праці, нормований робочий час, оплачувані відпустки, регулярна зарплата не нижче мінімальної, захист від необґрунтованих штрафів, незаконного звільнення,  страхові виплати у разі непрацездатності, пенсійне забезпечення у майбутньому.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка