UP

Роботодавець понесе фінансову відповідальність за перешкоджання у проведенні інспекційного відвідування Держпраці

Роботодавець понесе фінансову відповідальність за  перешкоджання у проведенні інспекційного відвідування Держпраці

Управлінням Держпраці у Чернівецькій області прийнято постанову про накладення на приватне підприємство(суб’єкт господарювання спеціалізується на наданні приватних охоронних послуг) фінансової відповідальності за порушення вимог чинного трудового законодавства.

На підставі звернення громадян щодо неофіційного працевлаштування та невиплати заробітної плати, головні державні інспектори територіального органу Держпраці здійснили спробу проведення інспекційного відвідування з питань дотримання законодавства про працю  у частині укладення трудових договорів та оформлення трудових відносин з найманими працівниками за місцем здійснення суб’єктом господарювання підприємницької діяльності. У  ході проведення заходу отримали пояснення працівників.

Інспектори праці направили роботодавцю (за місцем реєстрації в іншій області) вимогу щодо надання документів, необхідних для проведення інспекційного відвідування. Суб’єкт господарювання проігнорував необхідність надання посадовцям Управління Держпраці інформації з питань, що  є предметом заходу контролю. Таким чином, він створив перешкоди у проведенні інспекційного відвідування.

Штрафна санкція, яку зобов’язаний сплатити підприємець за таке порушення, становить 80 000 (вісімдесят тисяч) гривень.

Довідково: недопущення інспекторів праці до проведення контрольного заходу з питань виявлення неоформлених трудових відносин передбачає штраф у шістнадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. На сьогодні це - 80 000 гривень.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка