UP

З фахівцями деревообробного підприємства проведено робочу нараду

З фахівцями деревообробного підприємства проведено робочу нараду

За підсумками планової перевірки на місцевому підприємстві ТзОВ «Бартош і Ко» проведено спільну робочу нараду.

Від Управління Держпраці участь у нараді взяли начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Юрій Кудлик, головний державний інспектор  відділу нагляду в АПК та СКС  Ігор Пантело, головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, в машинобудуванні та енергетиці Микола Бербенюк.

Під час зібрання проаналізовано, насамперед, стан організації та дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві за результатами здійсненого фахівцями територіального органу Державної служби України з питань праці заходу державного нагляду.

Як наслідок, надано практичні рекомендації щодо покращення роботи системи управління охороною праці у даного суб’єкта господарювання.

У ході ділового спілкування адміністрації підприємства рекомендовано постійно дотримуватися вимог чинного нормативного законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, контролювати надання працівникам трудового колективу відповідних пільг  та компенсацій, проходження ними медичних оглядів. тощо.

Особливо детально наголошено на необхідності проведення превентивної роботи, націленої на попередження настання нещасних випадків на виробництві.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка