UP

Збереження трудових гарантій для працівників з інвалідністю обговорено на Всеукраїнському форумі

Збереження трудових гарантій для працівників з інвалідністю обговорено на Всеукраїнському форумі

У Києві в рамках реалізації міжнародного проєкту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні» відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю - «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми».

У заході взяли участь представники Державної служби України з питань праці, Мінсоцполітики, Державної служби зайнятості, Фонду соціального захисту інвалідів, інших органів об’єднання роботодавців, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, директори понад 100 підприємств громадських організацій, міжнародні соціальні партнери.

На форумі обговорено сучасний стан діяльності підприємств, на яких трудяться люди з обмеженими фізичними можливостями; нові підходи запровадження компенсаторної підтримки зайнятості та працевлаштування на соціальних підприємствах; залучення підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю до виконання державного та місцевих замовлень; збереження трудових соціальних гарантій для працівників з інвалідністю в новій редакції Трудового кодексу, повідомляє сайт Держпраці.


 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка