UP

З Днем охорони праці!

З Днем охорони праці!

Сьогодні вся українська і світова спільнота відзначають День охорони праці. 

З цієї нагоди я звертаюся до вас, шановні буковинці, зі словами вітання й побажаннями міцного здоров'я, безпечної праці у професійних галузях, в яких кожен із вас трудиться, й  достатку у власному домі.

Не думаю, що ця дата є непомітною у календарі подій, шановні працівники буковинських підприємств, установ, організацій. 

Адже безпечна й гідна  праця – запорука життєвого успіху й професійного росту. Пам'ятаймо, що якість роботи кожного  залежить, насамперед, від сумлінного й безпечного виконання своїх  професійних обов'язків.    

Напередодні відзначення Дня охорони праці Управління Держпраці у Чернівецькій області організувало чимало заходів,  спрямованих на привернення  уваги Буковинської громади до питань охорони праці та промислової безпеки на виробництві.

Сподіваюся, що організовані нами семінари, круглі столи, зустрічі в окремих трудових колективах краю не були даремними: і роботодавці, і працівники, з якими  спілкувалися фахівці Управління,  пам’ятатимуть про необхідність  дотримання безпечних умов праці завжди.

Не можу не згадати окремо про зустрічі у студентських та учнівських колективах міста та області. Надзвичайно відрадно, що молоде покоління, котре у майбутньому здобуде освіту й прийде працювати на підприємства, в установи та організації, абсолютно свідомо розуміє всю важливість дотримання безпечних умов праці . Саме ці зустрічі  підсилюють  моє переконання.

Принагідно дякую всім, хто долучився до відзначення Тижня і Дня охорони праці в області – нашим соціальним партнерам, роботодавцям, трудовим колективам.

Миру і злагоди нам усім, процвітання – Україні!

 

З повагою – начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області  Іван Луцак


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку