UP

Упродовж оздоровчої кампанії Держпраці здійснювала нагляд за дотриманням нормативно-правових актів з охорони праці у закладах оздоровлення та відпочинку дітей

Упродовж  оздоровчої кампанії Держпраці здійснювала нагляд за дотриманням нормативно-правових актів з охорони праці у закладах оздоровлення та відпочинку дітей

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей  взяв участь у роботі обласної Координаційної ради з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Загалом участь в засіданні взяли члени Координаційної ради, представники департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби , Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Чернівецької обласної ради профспілок, представники районних державних адміністрацій, Чернівецької міської ради, об’єднаних територіальних громад та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У ході роботи Координаційної  ради обговорено низку питань, зокрема й  щодо роботи закладів у частині  дотримання охорони праці та промислової безпеки.

Так, представник територіального органу Державної служби України з питань праці у ході засідання  зазначив , що станом на 11.09.2019 року  фахівцями Управління Держпраці в області було проведено десять позапланових перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Іван Гордей підкреслив, що за результатами заходів державного нагляду (контролю), головними державними інспекторами виявлено  100 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. 98 порушень оперативно усунено.

Акцентовано на тому, що фахівці Держпраці й надалі здійснюватимуть  ефективний нагляд за дотриманням норм чинного законодавства з питань промислової безпеки та охорони праці у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Буковини.

Довідково: упродовж оздоровчого сезону 2019 року в регіоні функціонували  110 пришкільних таборів  з денним перебуванням, три заклади праці та відпочинку, дев’ять  наметових містечок, одинадцять стаціонарних дитячих оздоровчих закладів.

Загалом під час проведення оздоровчої кампанії різними формами оздоровлення та відпочинку в регіоні було охоплено 86 220 юних буковинців.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка