UP

У рамках міжнародної конференції делегація Держпраці спільно з колегами з Литовської Республіки відвідали АТ «Одеський припортовий завод»

У рамках міжнародної конференції делегація Держпраці спільно з колегами з Литовської Республіки відвідали АТ «Одеський припортовий завод»   

В Одесі у залі засідань АТ «Одеський припортовий завод» відбулася тематична конференція з питань дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та законодавства про працю в хімічній галузі.

У заході взяли участь Голова Держпраці Роман Чернега, очільник Державної інспекції праці Литовської республіки Йонас Гріціус, фахівці Головного управління територіального органу Держпраці в Одеській області, керівника  та працівники АТ «Одеський припортовий завод», повідомляє сайт Держпраці України.

Відкриваючи конференцію, Голова Держпраці Роман Чернега підкреслив, що візит представників відомства на АТ «Одеський припортовий завод» передусім є дружнім, мета якого - поділитися досвідом з питань охорони праці та перейняти передовий досвід з питань безпеки на виробництві АТ «Одеський припортовий завод».

Роман Чернега представив учасникам конференції литовського колегу - очільника Державної інспекції праці Литовської республіки Йонаса Гріціуса, котрий виступив з презентацією діяльності інспекції щодо питань праці.

Під час виступу Йонас Гріціус зазначив, насамперед, про постійний обмін досвідом щодо питань охорони праці та промислової безпеки між відомствами обох країн.

Упродовж презентації діяльності інспекції праці Литви, Йонас Гріціус наголосив на тому, що однією із основних функцій Служби є превентивна робота.  Литовські фахівці систематично бувають на підприємствах, в навчальних закладах, навіть дитячих садочках, де роз’яснюють необхідність додержання вимог законодавства з питань охорони праці.

У свою чергу, начальник Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної безпеки Головного управління  Держпраці в Одеській області Юрій Миронюк розповів про стан охорони праці в регіоні.

Посадовець зазначив, що минулого року Головним управлінням було проведено планову перевірку Одеського припортового заводу щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 97 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. На сьогодні на підприємстві усунено всі виявлені порушення.

У ході заходу зазначено, що важливим напрямом діяльності територіальних органів Держпраці залишається захист трудових прав працівників та профілактика травматизму на робочих місцях.


 

 

 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка