UP

Інспектори праці Чернівецької та Тернопільської областей підвищують свій кваліфікаційний рівень на тренінгу з технік ефективних комунікацій для подолання не задекларованої зайнятості

Інспектори праці Чернівецької та Тернопільської областей  підвищують свій кваліфікаційний рівень на тренінгу з технік ефективних комунікацій для подолання не задекларованої зайнятості

Дводенний навчальний тренінг для інспекторів праці Управління Держпраці у Чернівецькій області та Управління Держпраці у Тернопільській області розпочався сьогодні, 14 березня, у Чернівцях.

Даний семінар відбувається у рамках Проекту ЄС - МОП  «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання не задекларованої праці».

Роботу тренінгу модерують заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці  у Харківській області Світлана Капуста, заступник начальника відділу державного нагляду у сфері  трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області Марина Мартинюк, тренер від Проекту ЄС-МОП Віталій Бєлов.

Участь у роботі зібрання бере заступник директора департаменту з питань праці, начальник відділу з питань трудових відносин Державної служби України з питань праці Олена Коновалова.

Перед початком тренінгу  до його учасників  із вітальним словом  звернувся начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак. Він побажав усім плідної роботи й набуття нових знань.

Програма форуму - різнопланова. Зокрема, учасники відпрацьовують техніки ефективного спілкування з роботодавцями та працівниками; опрацьовують стандартні техніки комунікації, адаптованої для роботи інспекторів праці; формулюватимуть ключові переваги легального працевлаштування для роботодавців і працівників; вивчатимуть стратегії співпраці з іншими органами державної влади у рамках проведення інспекційних відвідувань; освоюватимуть навички роботи із традиційними запереченнями, недопущеннями до перевірки, відмовами у наданні документів суб’єктами господарювання, тощо. 


 

 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка