UP

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції

21 січня у  приміщенні Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" відбулося публічне підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України.

Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає взаємодію Держпраці та Міністерства юстиції у напрямі організації проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Міністр юстиції Павло Петренко наголосив на важливості Меморандуму та назвав таку співпрацю у першу чергу людською, адже вона стосується інтересів дітей.

Очільник Міністерства юстиції підкреслив, що спільна діяльність допоможе вивести у правове поле  роботодавців, котрі мають нелегальних працівників-боржників зі сплати аліментів.

У своїй промові Голова Держпраці Роман Чернега зазначив, що завдяки спільній діяльності з Міністерством юстиції, Держпраці не лише продовжить роботу у напрямі детінізації ринку праці та доходів населення, але й виконуватиме основні завдання державних органів, спрямовані на забезпечення соціальної справедливості та подолання такого ганебного явища як «соціальне шахрайство».

Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко  подякувала  Роману Чернезі за  активне  налагодження тісної співпраці та зазначила, що вже незабаром  посадовці державних відомств  матимуть змогу публічно відзвітувати про спільні досягнення у цьому напрямі.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка