UP

З потенційними шукачами роботи проведено цикл практичних семінарів з питань легального працевлаштування

Одна із зустрічей відбулася у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості за участю  заступника начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галини Кушнір.

На профінформаційний семінар на тему: «Легалізація зайнятості. Ризики нелегальної трудової міграції» організатори запросили потенційних шукачів роботи з обласного центру.

Посадовець Держпраці акцентувала учасникам зібрання на перевагах легальної зайнятості, наголосивши, на тому, що лише офіційно оформлені трудові відносини гарантують працівнику належну оплату праці,  безпечні умови роботи, дотримання повноцінного режиму її виконання, соціальний захист і таке інше.

Оскільки, зустріч відбувалася в формі інтерактивного спілкування, слухачі мали можливість поставити  представниці територіального органу Держпраці низку запитань та почути вичерпні відповіді на них.

Учасникам семінару було також продемонстровано візуальну соціальну рекламу відповідної тематики, створеної Держпраці у рамках кампанії «Виходь на світло», роздано тематичні листівки та буклети  з детальним роз’ясненням норм чинного законодавства про працю у частині належного оформлення трудових відносин.


 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка