UP

Новини інспекційної кампанії

Державна служба України з питань праці інформує: з 1 липня (у рамках інспекційної кампанії)  розпочато 2 268 інспекційних відвідувань та виявлено 7 854 працівники, які були допущені до роботи без оформлення трудових відносин.

Найбільша кількість неоформлених працівників виявлено у сферах торгівлі (964), сільському господарстві (1280), організації харчування і тимчасовому розміщуванні (1382).

Середня кількість виявлених незадекларованих працівників становить майже 5 осіб на одного роботодавця.

Виявлено факти використання 59 фізичними особами, що здійснюють господарську діяльність без державної реєстрації суб’єкта господарювання, найманої праці 732 працівники.

1194 фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку першої – третьої груп, використовували працю 4613 незадекларованих працівників.

До всіх роботодавців, що допускають до роботи працівників без оформлення трудових відносин, застосовані заходи притягнення до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

У ході проведених інспекційних заходів укладено трудові договори із 3299 працівниками. За результатами інформаційних заходів трудові договори укладено із майже 70 тисячами працівників.

Кількість працівників, щодо яких упродовж інспекційної кампанії надійшли повідомлення до Державної податкової служби про їх працевлаштування, у порівнянні із відповідним періодом минулого року збільшилася на 48 712 осіб або на 8,4 відсотків, повідомляють у Держпраці України.


 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка