UP

Управління Держпраці розпочало активну взаємодію у рамках проведення операції «Мігрант»

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак взяв участь у розширеній робочій нараді щодо проведення в регіоні  цільових профілактичних заходів  з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Нарада  відбулася сьогодні, 25 серпня,  в Управлінні Державної міграційної служби в області.

Подальші спільні дії відомств у питанні організації заходів, направлених на посилення контролю за перебуванням на території Буковини іноземних громадян, а також з метою запобігання та протидії нелегальній міграції, працевлаштуванню, іншим порушенням міграційного законодавства України у міграційній сфері, обговорювали представники територіальних органів Держпраці,  Державної міграційної служби, Нацполіції, Служби безпеки України, прикордонної служби.

Акцентовано на тому, що операція «Мігрант» стартує першого вересня,  наразі ж триває організаційна підготовка.     

У ході ділового спілкування керівник територіального органу  Держпраці  наголосив на тому, що участь фахівців Управління у спільних міжвідомчих заходах  обумовлена виконанням Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року за №823 - «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Іван Луцак  зазначив, що напрацьовані заходи державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю, найперше, будуть націлені на встановлення фактів допуску працівників - іноземців до роботи без належного оформлення трудових договорів (контрактів).

Начальник Управління підкреслив, що участь фахівців у спільних заходах відбувається на виконання Окремого доручення керівництва Держпраці України.


 

 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка