UP

Управління Держпраці та Чернівецька обласна рада профспілок уклали угоду про співробітництво

Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці та Чернівецькою обласною радою профспілок  підписано сьогодні під час урочистого засідання президії ради профспілок. Засідання приурочили 30-річчю відновлення Незалежності України.

Підписи під угодою поставили очільник територіального органу Держпраці Іван Луцак та голова обласної ради профспілок Володимир Барабах.

Під час підписання документа зазначено, що дана угода закріплює активну співпрацю між відомствами, напрацьовану  минулими роками.

У вітальному слові керівник Управління акцентував на активній  взаємодії фахівців Управління та профспілкових органів, зокрема,  у роботі комісій з розслідувань нещасних випадків на виробництві, а також у роботі  комісій з розслідування випадків  професійних  захворювань.

Це стосується, зокрема, діяльності  комісій з розслідувань випадків  захворювань медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Іван Луцак наголосив на тому факті, що з початку пандемії Управлінням Держпраці проведено 28 спеціальних розслідувань випадків захворювань медичних працівників на СOVID-19. І в роботі кожної із комісій представники профспілкових органів брали активну участь.


 

 

 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка