UP

Управління Держпраці та Чернівецький обласний  центр зайнятості активізовують взаємодію задля інформування роботодавців про переваги легальної зайнятості

У рамках взаємодії між Управлінням Держпраці та Чернівецьким обласним центром зайнятості , фахівці відомств активізували проведення спільних заходів щодо необхідності легального оформлення роботодавцями регіону трудових відносин з найманим персоналом.

Так, днями у  Кельменецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулася розширена робоча зустріч з роботодавцями - представниками підприємств агропромислового комплексу.

Захід відбувся за участю головного державного інспектора праці Алли Попович. На зібранні обговорено переваги офіційного оформлення трудових відносин з працівниками та ознайомлено із сучасним комплексом соціальних послуг служби зайнятості.

Фахівець Держпраці акцентувала на результатах інспекційної кампанії, націленої на мінімізацію не задекларованої зайнятості на Буковині.  

«Головний напрям діяльності Управління Держпраці -  забезпечення дотримання суб’єктами господарської діяльності вимог чинного законодавства про працю, а не накладання штрафних санкцій  за їх порушення, - констатувала Алла Попович. - Саме  такі зустрічі націлені на надання методичної допомоги роботодавцям для унеможливлення порушень.

Аналогічний захід відбувся днями й у Глибоцькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.  Участь у зібранні взяв головний державний інспектор Управління  Іван Дамаскін.

Посадовець детально   поінформував про діяльність фахівців Держпраці та результати інформаційно-інспекційних заходів у 2021 році.

Також детально поінформовано про необхідність належного врегулювання трудових відносин.

«Однозначно, аби не потрапити у пастку до недобросовісного роботодавця та уникати судової тяганини, працівники мають не погоджуватися на незадекларовану працю та відстоювати своє конституційне право на офіційне  оформлення трудових відносин», - підкреслив у виступі Іван Дамаскін.


 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка