UP

Відбулася онлайн-зустріч керівництва Держпраці із членами Американської торговельної палати в Україні

3 серпня 2021 року відбулася чергова онлайн-зустріч заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери з керівниками та представниками компаній-членів Американської торговельної палати в Україні.

Палата об’єднує понад 600 компаній-членів, що є лідерами у відповідних індустріях. Серед пріоритетів діяльності організації – поліпшення бізнес-клімату в Україні, зокрема, у сфері управління людським капіталом. У цьому напрямі і відбувається співпраця з Держпраці.

У ході зустрічі обговорені питання щодо реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, організації та проведення інформаційної та інспекційної кампаній, а також попередні результати проведених заходів. Досягнуто домовленостей щодо організації співпраці з операторами кабельних мереж в частині встановлення роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Також були обговорені практичні аспекти реалізації положень Закону України «Про зайнятість населення» в частині застосування праці іноземців.

Окремою темою розмови стали законодавчі ініціативи, в тому числі проєкт Закону «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі», який має замінити чинний Закон України «Про охорону праці».

Такі зустрічі вже стали традицією і є майданчиком для обговорення проблемних питань та вибудови довірчих відносин між інспекцією праці і соціально відповідальним бізнесом.


 

 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка