UP

На засіданні Комітету Національної ради розглянуто Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці

15 червня заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера за дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка взяв участь у засіданні Комітету з питань трудових відносин та ринку праці Національної тристоронньої соціально-економічної ради, повідомляється на сайті Держпраці України.

Під час заходу розглянуто Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, який було розроблено Держпраці разом з представниками зацікавлених органів та представниками роботодавців і працівників. Адже незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку і цілої низки державних органів.

Учасники засідання Комітету прийняли рішення взяти Національний план спільних дій за основу (з можливістю внесення змін на будь-якому етапі реалізації) для подальшого розгляду та затвердження Національною радою.

Також на засіданні, враховуючи пропозиції Сторін Національної ради, відбулося обрання Голови комітету з питань трудових відносин та ринку праці та його заступників.


 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка