UP

У місцевого перевізника інспектори праці виявили 6 неоформлених працівників

Фізична особа - підприємець, який здійснює господарську діяльність у галузі пасажирських перевезень,  допустив до виконання роботи (перевезення на міських автобусних маршрутах) шестеро водіїв без належного оформлення.

У порушення трудового законодавства, зокрема, статті 24 Кодексу законів про працю України -  «Укладення трудового договору» - водії здійснювали пасажирські перевезення без укладення з ними трудових договорів та без повідомлення з боку роботодавця  про факти працевлаштування  територіального органу Державної податкової служби.  

Факти нелегальної зайнятості виявили інспектори праці Управління Держпраці у Чернівецькій області під час інспекційного відвідування. 

Підставою для проведення заходу державного нагляду (контролю) стало звернення  громадянина,  котрий свого часу відпрацював у перевізника  без оформлення трудових відносин.

При проведенні інспекційного відвідування фахівці Управління встановили, що тільки з чотирма водіями роботодавець уклав трудові договори, шестеро водіїв були працевлаштовані неофіційно.

За результатами перевірки посадовцями Управління складено акт, надано припис щодо узаконення трудових відносин з виявленими працівниками.

Суб’єкта господарювання попереджено про відповідальність  за порушення трудового законодавства.

Підприємцю повідомлено, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору  та виплата заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків  тягне за собою штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника щодо якого скоєно порушення.

Інспектори  праці  зазначили, що до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження.

Оскільки даний підприємець є  платником єдиного податку другої групи, то до нього застосовано попередження

У разі вчинення ним порушення  повторно (упродовж двох років),  до фізичної особи - підприємця буде застосовано фінансову відповідальність у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення

Водночас за результатами інспекційного відвідування  на фізичну особу-підприємця складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст.41 КУпАП. Протокол  про адміністративне правопорушення передано до суду.


 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка