UP

Про відповідальність за порушення норм безпеки праці  на виробництві та про алгоритм дій у разі настання нещасного випадку - в телеефірі програми «Сьогодні. Головне»

«Управління Держпраці вживає  вичерпні  оперативні заходи щодо  проведення спеціального розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, в якому, у результаті падіння баштового  крана, постраждав машиніст. Саме комісія зі спеціального розслідування має встановити остаточні  обставини та причини травмування працівника», - так прокоментував в ефірі програми «Сьогодні. Головне» на телеканалі «Суспільне Буковина» резонансний нещасний випадок, що стався у  вівторок, 1 червня, на будівельному майданчику на вулиці Ерліха, 6 у Чернівцях, начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Коментуючи сюжет журналістів, очільник Управління підкреслив, що остаточні висновки щодо обставин, причин та відповідальності посадових осіб за настання нещасного випадку можна буде роботи лише після завершення роботи комісії Держпраці.

У телеефірі Іван Луцак відповів на запитання журналістки Інни Кубай  щодо стану виробничого травматизму в області та про найбільш травмонебезпечні галузі; про причини, через які найчастіше стаються нещасні випадки, а також, чи забезпечуються здорові і безпечні умови праці на виробництві в регіоні.


Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка