UP

Встановлюються причини  тяжкого травмування водія

До Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло повідомлення про настання нещасного випадку з тяжким наслідком, в якому постраждав працівник, найнятий на роботу фізичною особою - підприємцем.

Суб’єкт господарювання здійснює підприємницьку діяльність у галузі будівництва житлових та нежитлових будівель. Постраждалий 1977 року народження працював  у фізичної особи - підприємця водієм. Між працівником та роботодавцем було укладено трудову угоду.

За попередніми даними, нещасний випадок мав місце на виробничій базі на Глибоччині під час заміни настилу трала. Заїздний пандус механізму впав на працівника через його ненадійне закріплення.

Водій отримав тяжкі травми голови -  перелом основи черепа, множинні поверхневі травми, переломи ребер.

Потерпілого було екстрено доставлено до лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівцях. Наразі він перебуває там на лікуванні.

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України за №337, в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія зі спеціального розслідування.


Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка