UP

З інспекторами праці органів місцевого самоврядування проведено розширену онлайн - нараду

Розширена онлайн-нарада відбулася під головуванням начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Івана Луцака.

Запрошення до участі у спілкуванні у дистанційному режимі отримали всі об’єднані територіальні громади Буковини.

Тема наради - питання організації проведення інформаційних та інспекційних заходів, спрямованих на подолання незадекларованої зайнятості  та на виконання Окремого доручення Держпраці від 11.08.2020 року за №302/1/3.3-20.

У вітальному слові начальник Управління Держпраці, найперше, підкреслив:  заходи, що відбуваються у рамках інформаційної та інспекційної кампаніях,  мають організовуватися виключно з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України   від 22.07.2020 року за №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів  на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

«Фахівці Управління  продовжують здійснювати серед суб’єктів господарювання регіону інформаційно-роз’яснювальну кампанію, спрямовану на подолання не задекларованої зайнятості,  - підкреслив Іван Луцак. - Так, за другу декаду серпня головні державні інспектори Управління  провели у рамках інформаційної кампанії понад 370 заходів.  Частина із таких заходів відбулася у  взаємодії з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області,  Чернівецького обласного центру зайнятості, районних державних адміністрацій,  а також інспекторів праці та фахівців, на яких покладено обов’язки  інспекторів праці органів місцевого самоврядування. Загалом інспектори праці провели у рамках інформаційної кампанії  27 заходів».

До участі у нараді також долучилися представники структурних підрозділів Управління, зокрема, відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів територіального органу Державної служби України з питань праці.

Головний державний інспектор Олег Гончар у виступі  перед учасниками наради деталізував на тому, що згідно із Окремим дорученням Держпраці від 25.08.2020 року за № Д -330/1/3.1-20 контрольні заходи з питань виявлення неоформлених трудових відносин розпочалися вже з 25 серпня. Підкреслено, що фахівці органів місцевого самоврядування мають активніше включатися у здійснення контрольних заходів.

У ході онлайн - наради учасники мали можливість поставити представникам Управління запитання щодо належної організацій інспекційної роботи та почути на них вичерпні відповіді.


 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка