UP

Управління продовжує перевірки суб’єктів господарювання, які використовують та зберігають в області аміачну селітру

Позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони праці суб’єктами господарювання, які використовують та зберігають аміачну селітру, продовжують здійснювати фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області.  

Наразі головні державні інспектори територіального органу Державної служби України з питань праці перевірили 12 підприємств, що розташовуються, зокрема у Новоселицькому, Сокирянському,  Герцаївському районах та у місті Чернівцях.

Фахівці Держпраці  провели із суб’єктами господарювання відповідну інформаційно - роз’яснювальну  роботу щодо дотримання на складах температурного режиму, вологості, вентиляції, організації  контролю за процесом зберігання селітри і таке інше.

Загалом  в області має бути перевірено 15 підприємств, які спеціалізуються на зберіганні та використанні аміачної селітри, про це повідомляють у відділі інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернівецькій області.   

Відповідний перелік підприємств опрацьовано та узгоджено у взаємодії з фахівцями департаменту агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації та управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

У ході здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) фахівці Управління акцентують увагу на проведенні ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки, наявність проектної документації для зберігання селітри,  контролюють  стан зберігання хімічного продукту, температурний режим, наявність систем вентиляції, використання електрообладнання, проведення атестації робочих місць за умовами праці, наявність засобів індивідуального та колективного захисту, проходження персоналом навчання та перевірки знань з питань охорони праці та промислової безпеки та низку інших питань.


 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка