UP

Посилення інформаційних та інспекційних заходів обговорено на спільній нараді 

Управління Держпраці у Чернівецькі області організувало та провело  спільну наради між представниками територіальних органів державних відомств, зокрема, Пенсійного фонду України, Державної служби зайнятості та Національної поліції України.

Тема наради - якісне та оперативне проведення інформаційних заходів, що передують запланованій посиленій інспекційній кампанії Державної служби України з питань праці.

Нарада відбулася на виконання Окремого доручення Держпраці  та  з метою підвищення ефективності роботи фахівців  щодо забезпечення контролю за оформленням трудових відносин.

Оскільки Чернівецька область залишається одним із регіонів зі стрімким поширенням корона вірусної інфекції, то робоча зустріч представників територіальних органів державних відомств відбулася у дистанційному режимі.

Керівник Управління Іван Луцак поінформував колег про те, що фахівці продовжують здійснювати серед суб’єктів господарювання регіону активну  інформаційно-роз’яснювальну кампанію, спрямовану на подолання не задекларованої зайнятості.

Так, за другу декаду серпня головні державні інспектори Держпраці провели у рамках інформаційної кампанії понад 370 заходів. 

Іван Луцак підкреслив, що частина із таких заходів відбулася у повній взаємодії з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області (36 заходів), Чернівецького обласного центру зайнятості (26 заходів), Чернівецької обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій (60 заходів), а також органів місцевого самоврядування Буковини.

У ході ділового спілкування окреслено плани взаємодії між відомствами при проведенні подальших інспекційних заходів державного нагляду (контролю) з питань дотримання законодавства про працю роботодавцями регіону.

Учасникам наради також було запропоновано долучитися до онлайн - наради Управління із інспекторами праці органів  місцевого самоврядування, запланованої на середу 26 серпня.


 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка