UP

Держпраці активно співпрацюватиме з правоохоронцями для очищення системи від корупціонерів

Днями  правоохоронні органи затримали начальницю одного з відділів ГУ Держпраці в Одеській області після одержання нею частини неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією Нацполіції, посадовець налагодила схему вимагання та одержання неправомірної вигоди з підприємців регіону за реєстрацію та видачу дозвільних документів щодо розміщення об’єктів підвищеної небезпеки, а саме автозаправних станцій скрапленого газу. 

Такі поодинокі випадки досі трапляються та псують репутацію усіх працівників Держпраці, які доброчесно виконують свою роботу.

Керівництво Служби і надалі співпрацюватиме з правоохоронними органами для очищення системи Держпраці від корупціонерів.

Якщо вам стало відомо про можливі порушення працівниками Держпраці вимог антикорупційного законодавства, ви можете зателефонувати за номером:

044-248-74-35 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  Олександр Гарбар),

або надіслати повідомлення - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Таку ж інформацію можна повідомити безпосередньо й до Управлінні Держпраці у Чернівецькій області.

Якщо вам відомі факти корупції, до яких причетні фахівці Управління, ви можете повідомити про них за телефоном: (0372) 55-37-24.
Своє повідомлення Ви також можете надіслати поштою на адресу:
58003, м. Чернівці, вул. Зелена, 3,

або на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка