UP

До уваги суб’єктів господарювання! У Порядок відомчої реєстрації технологічного транспорту внесено зміни

У Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних  та інших технологічних транспортних засобів внесено зміни. Зміни внесено відповідною Постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 року за №617.

Так, реєстрація технологічного транспортного засобу здійснюється на підставі письмової заяви  власника згідно з відповідними додатками.

До заяви суб’єкт господарювання зобов’язаний додати  засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують  право володіння, користування і розпорядження технологічним транспортним засобом, а також декларацію про відповідність, оформлену  виробником, або його уповноваженим  представником - для технологічних транспортних засобів, на які поширюється дія Технічного регламенту безпеки машин.

До заяви також додається акт технічного огляду.

Для отримання додаткових консультацій, суб’єкт господарювання може звернутися до відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернівецькій області за телефоном -

(0372) 55 29 71


 

 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка