UP

Управління посилює співпрацю з Держпродспоживслужбою

Відбулася робоча зустріч - нарада начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Івана Луцака з виконувачем обов’язків начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області Лазара Фіалковського.

Очільники територіальних органів державних відомств обговорили віхи подальшої співпраці в регіоні, зокрема, щодо здійснення інформаційно - роз’яснювальної  роботи.

Під час зустрічі керівник територіального органу Державної служби України з питань праці підкреслив, що інформаційно-роз’яснювальна робота на підприємствах, в установах та організаціях краю проводитиметься з метою забезпечення виконання пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 року за №10 щодо посилення контролю за здійсненням протиепідеміологічних заходів на виробництвах з великою кількість працівників та на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка.

Іван Луцак підкреслив, що наразі інспектори Держпраці вже відновили інформаційні відвідування суб’єктів господарювання Буковини щодо належного дотримання трудового законодавства,  нормативно - правових актів з охорони та гігієни праці.

Так, лише у червні (станом на 23.06.2020 року) головні державні інспектори Держпраці та інспектори праці об’єднаних територіальних громад Буковини здійснили 36 інформаційних відвідувань роботодавців, а з початку року загалом -  понад 6 800.

У ході робочої наради напрацьовано низку заходів, зокрема, визначено перелік суб’єктів господарювання на яких необхідно провести інформаційно-роз’яснювальну  роботу щодо забезпечення безпечних умов праці з урахуванням усіх протиепідемічних норм.


Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка