UP

У 2020 – му вже  зареєстровано десять нещасних випадків виробничого травматизму

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

станом на 17.06.2020 року на підприємствах, в установах, організаціях  Буковини мали місце десять нещасних випадків виробничого травматизму (чотири з яких - зі смертельним наслідком).

Так, нещасні випадки зі смертельним наслідком сталися на підприємстві залізничного транспорту, в установах соціально-культурної сфери, зокрема, у медичній галузі (від гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 померло двоє медичних працівників).     

Випадки загального виробничого травматизму зареєстровано  на підприємствах будівельної галузі, торгівлі, автомобільного транспорту, пошти та зв’язку, соціальної сфери.

Найбільшу кількість нещасних випадків зафіксовано у Чернівцях - загалом вісім , по одному нещасному випадку сталося у Глибоцькому  та Новоселицькому районах.

Територіальний орган Державної служби України з питань праці - Управління Держпраці у Чернівецькій області - звертається до керівників підприємств, установ, організацій регіону з вимогою повного дотримання чинних нормативно-правових актів з питань промислової безпеки, охорони та гігієни праці.

Належне дотримання законодавства про охорону праці забезпечить мінімізацію ризиків травмувань на виробництві.


 

Подолання незадекларованої праці

Актуально

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка