UP

Сьогодні - церемонія нагородження переможців Всеукраїнського огляду - конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

Сьогодні, 22 листопада, у Києві у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського огляду - конкурсу «Краще підприємство з охорони праці». Ініціатором та засновником конкурсу є Державна служба України з питань праці.

Серед підприємств, що увійшли до фіналу змагання та вибороли перемогу у номінації «Виробництво товарів для населення» - товариство з додатковою відповідальністю  «Трембіта» з Буковини.

Підприємство є одним із беззаперечних лідерів на вітчизняному ринку легкої промисловості. Продукція «Трембіти» відома у світі, як зразок брендового класичного ділового одягу.

Водночас підприємство є зразковим у плані впровадження передових технологічних новацій та кращих практик у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Власне, з цих позицій ТДВ "Трембіта" й стала учасником цьогорічного Всеукраїнського огляду - конкурсу та виборола перемогу.

Участь у сьогоднішній урочистій церемонії з відзначення переможців беруть Андрій Чернівецький - заступник генерального директора ТДВ «Трембіта»  та Георгій Леонтюк - начальник відділу охорони праці підприємства.

Серед запрошених учасників церемонії - керівник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка