UP

Експлуатацію обладнання на підприємстві, де стався нещасний випадок, призупинено

Таким є рішення Чернівецького окружного адміністративного суду, до якого із позовом про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду  (контролю) до ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Балакком» звернулося Управління Держпраці  у Чернівецькій області.

Управління Держпраці вимагало повної зупинки експлуатації універсальної пакувальної машини марки ПМ -1, яка використовувалася на виробництві.

Попередньо головним державним інспектором  відділу нагляду в АПК та СКС Іваном Мохнатим  було проведено позапланову перевірку підприємства, під час якої виявлено порушення вимог законодавства з промислової безпеки та охорони праці.

Зокрема, з працівниками не проведено інструктаж на першу групу електробезпеки, не представлено перелік робіт підвищеної небезпеки, не розроблено декларацію матеріально-технічної бази, не представлено заключний акт проходження періодичних медичних оглядів, не на всіх працівників цеху представлено протоколи перевірки знань з питань охорони праці.

Також  перевіркою було встановлено відсутність на універсальну пакувальну машину відповідного паспорта  та акта введення  обладнання в експлуатацію.

Дані порушення норм охорони праці класифікуються як такі, що створюють загрозу життю і здоровю  працюючим.

Суд постановив адміністративний позов, поданий Управлінням Держпраці, задовольнити повністю.  

Довідково:  нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки, мав місце на підприємстві «Виробничо-комерційна фірма «Балакком» 23 червня 2017 року. Тоді тяжкі травми лівої руки отримала пакувальниця підприємства 1996 року народження.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку