UP

Під час здійснення заходів державного нагляду у 2016 році головні державні інспектори Управління Держпраці виявили порушення трудового законодавства у чотирнадцятим роботодавців

Під час здійснення заходів державного нагляду у 2016 році головні державні інспектори Управління Держпраці виявили порушення трудового  законодавства у чотирнадцятьох роботодавців

Упродовж минулого року під час здійснення головними державними інспекторами відповідних перевірок  у чотирнадцяти  роботодавців Буковини встановлено порушення законодавства про працю у частині  оформлення трудових відносин.
Під час здійснення заходів державного нагляду виявлено 28 працівників, котрі працювали без належного оформлення трудових відносин.
На десяти  суб’єктах господарювання виявлено 238 працівників, котрі  виконували роботу на підставі цивільних договорів,  що  мають ознаки трудового договору.
За результатами інспекторських перевірок керівників та підприємців притягнуто до  відповідальності.
Зокрема, на виконання вимог приписів головних державних інспекторів з 48 працівниками укладено трудові договори, повідомляють  у відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області.


 

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку