UP

Управління Держпраці звертається до споживачів побутового газу в області

Управління Держпраці звертається до споживачів побутового газу в області

З початку року на Буковині  вже сталося два нещасні випадки при використанні газу у побуті, в яких постраждали четверо осіб. Вчасно надана оперативна медична допомога врятувала буковинцям не лише здоров’я, але й життя.
Управління Держпраці у Чернівецькій області вчергове звертається до користувачів побутового газу й повідомляє: упродовж 2016 року загалом в Україні сталось 63 аварії при використанні газу в побуті, в яких постраждали 115 осіб.
Водночас повідомляємо: у попередньому, 2015, році зафіксовано  55 випадків, внаслідок яких було травмовано 116 осіб.
За статистикою, найбільша кількість аварій та нещасних випадків при використанні газу у побуті стається під час опалювального сезону.
Найчастіше це відбувається внаслідок самовільно встановленого газового обладнання та через порушення елементарних правил безпеки.

Шановні споживачі, пам’ятайте:
встановлення, переміщення, заміна газових приладів, їхнє облаштування має відбуватися винятково фахівцями спеціалізованої організації;
перед користуванням газовими приладами потрібно перевірити тягу у  димових та вентиляційних каналах;
якщо виникала  підозра, що в помешканні стався витік газу, негайно повідомити про це аварійну службу. До приїзду фахівців у жодному разі не користуватися електроприладами та відкритим вогнем, перекрити вентилі на газових приладах, провітрити приміщення.

Ці прості правила безпеки збережуть не лише здоров’я, але й життя!


 

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку