UP

На початок січня заборгованість по заробітній платі в області становила понад один мільйон 900 тисяч гривень

На початок січня заборгованість по заробітній платі в області становила понад один мільйон 900 тисяч гривень

Відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї, на якому розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в області.
За оперативними даними моніторингу, станом на перше січня 2017 року загальна сума боргу із виплати заробітної плати в області становила понад один мільйон 900 тисяч гривень.
Під час засідання, участь в якому взяв начальник Управління Держпраці Іван Луцак, констатувалося: упродовж року в області вживалися відповідні заходи щодо зменшення заборгованості по заробітній платі.
Зокрема, керівник Управління відзвітував: упродовж року головними державними інспекторами відомства проведено 30 перевірок додержання законодавства про працю в частині своєчасної виплати заробітної плати на 23 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати.
Матеріали перевірок на 13керівників - порушників трудового законодавства було направлено до суду на предмет притягнення до адміністративної відповідальності за відповідною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За невиконання законних вимог державних інспекторів щодо погашення заборгованості чотирьох роботодавців притягнуто до адміністративної відповідальності.
Матеріали перевірок щодо 10керівників передано до правоохоронних органів. За результатами проведених головними державними інспекторами Управління перевірок та на виконання вимог їхніх приписів, працівникам упродовж року погашено заборгованості з виплати заробітної плати на суму 4924,8 тисяч гривень.


 

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку