UP

Торік за порушення трудового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто понад півтори сотні керівників

Торік за порушення трудового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто понад півтори сотні керівників

Головними державними інспекторами Управлінням Держпраці у Чернівецькій області загалом у 2016 році проведено 452 перевірки з питань додержання законодавства про працю, перевірено 421суб’єкта господарювання області.
Як результат, матеріали перевірок на 307керівників - порушників трудового законодавства направлено до суду на предмет притягнення до адміністративної відповідальності за відповідною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За рішеннями судів у 2016 році оштрафовано 167 посадових осіб.
За цей же період за невиконання законних вимог головних державних інспекторів Управління Держпраці 33 роботодавців було притягнуто до адміністративної відповідальності.
Направлено подання щодо притягнення 69 посадових осіб до дисциплінарної відповідальності, з яких задоволено 45. Матеріали перевірок щодо п’ятнадцяти керівників передано до правоохоронних органів, порушено чотири кримінальні справи, повідомляють у відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку