UP

Погашено заборгованість з виплати заробітної плати у понад 460 тисяч гривень

Погашено заборгованість з виплати заробітної плати у понад 460 тисяч гривень

Упродовж першого півріччя 2019 року  за результатами проведених фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  перевірок щодо виконання приписів, суб’єкти господарювання погасили заборгованість із виплати заробітної плати на суму у понад 460 тисяч гривень.

Роботодавці погасили заборгованість перед 69 працівниками.

За січень - червень нинішнього року головними державними інспекторами праці Управління здійснено заходи державного нагляду (контролю)  на трьох підприємствах - боржниках.

За результатами перевірок видано відповідні приписи на усунення порушень.

До керівників підприємств відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України - «Відповідальність за порушення законодавства про працю», застосовано штрафні санкції.  

Довідково: за порушення встановлених строків виплати зарплати та інших виплат, передбачених законодавством про працю, працівникам більше, нiж за один місяць та виплату коштів не в повному обсязі, чинним законодавством передбачено накладання штрафної санкції у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, а саме 12 519 гривень.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка