UP

До Дня охорони праці організовано Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя»

До Дня охорони праці організовано Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя»

Державне підприємство «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та територіальних органів Держпраці проводить Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя».

Творче змагання відбувається  серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.

Конкурс приурочено до  Дня охорони праці в Україні.

Його головна мета - популяризація в суспільстві, зокрема серед старшокласників і студентської молоді, культури безпечної праці, популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Конкурс завершується у  березні 2019 року.

Підбиття підсумків та оголошення переможців відбудеться у квітні 2019 року.

Конкурс проводиться за номінаціями:

- для школярів – «Ризики навколо нас»;

- для студентів – «Охорона праці ХХІ століття».

Роботи, представлені на Конкурс, можуть бути виконані як самостійно, так і колективно. Приймаються лише оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу. Конкурсні роботи мають висвітлювати питання щодо безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

До кожного відеоролика потрібно додати заявку, в якій зазначити: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора (авторів); місце проживання (повну адресу) автора (авторів), контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові викладача з охорони праці (якщо такий є).

Вимоги до робіт: формат відеоролика – вільний; тривалість ролика – до 10 хвилин; обов’язкове використання власних фото- та відеоматеріалів; кількість відеороликів – необмежена; формат файлу – AVI або MP4, стиснення – «без стиснення» або xVid.

Для участі в Конкурсі учасник заповнює заявку по кожній номінації окремо та разом з роботою надсилає в редакцію журналу «Охорона праці» електронною поштою на адресу: mail@ ohoronapraci.kiev.ua.

З детальними умовами участі у конкурсі можна ознайомитися на сайті журналу «Охорона праці».


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка